About Us

Türkiye’nin iç giyimi ile özleşmiş markası Wodibow firmamız hızla ve sizin vermiş olduğunuz güven sayesinde büyüyüp şu anki büyük şirketlere ve onların ihtiyaçlarına cevap verecek durama gelmiştir.WORLDTEX FİRMASI 2000 yılından bu yana deneyim ve birikimleri ile özellikle ihracat tekstil piyasasındahazır giyim ,iççamaşır ve çorap sektörüne yön veren atılımların ve yeniliklerin gücüyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.Türkiye ve Avrupa’da en büyük toptancı online ve mağaza zincirlerle çalışmalarımız her geçen gün büyümektedir.

Bugün tam 20’den fazla ülkeye, bir Türk markası olan ürünlerimizikalitesini taşımış olmakla gurur duyuyoruz.

WORLTEX alanında uzman ekibimizle, birçok araştırma ve testten sonra tekstil sektörüne yeni açılımlar getiren yeni model koleksiyonlarımızla her sezonda imza atıyoruz.

Toptancılar aracılığıyla tüketicilerimize, bunun yanı sıra direkt olarak, mağazalar zinciri ve A tipi mağazalara ulaşan ürünlerimizle; özelikle çorap ve iç çamaşır olarak wodibow markamızla müşterilerimize sunuyoruz.

Toptancı ağı kanalımız ve geniş model koleksiyonumuzla sektöründe ürettiğimiz gruplar içinde büyük bir pazar payına sahibiz.

Yurtdışında ise 20’den fazla ülke temsilciliği ve geniş model koleksiyonlarımızla dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Hem Türkiye’de hem de dünyanın birçok ülkesinde düzenlenen fuarlara katılarak, geniş model koleksiyonumuzu tanıtarak; zaman, işçilik, maliyet tasarrufu sağlanması ve yeni koleksiyonlar ile ilgili bilgi vererek öncü bir misyon gerçekleştiriyoruz.

WORLDTEX yıllardır pazarda doğru, dürüst ve yasal bir rol alarak müşterilerimizin taktirini kazanmıştır.

Misyonumuz ürünlerimizin kalitesi, şıklığı ve rahatlığı adına her daim daha iyisini üretmektir.